پیام تبریک فرماندار قشم به مناسبت هفته قوه قضائیه

فرماندار شهرستان قشم در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و یاران با وفایش، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، متن کامل پیام به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

کار و تلاش در عرصه احقاق حق مظلومان و عدالت گستری ، خدمتی است بس ارزشمند و ستوده و آنگاه که این خدمت سترگ در مسیر خدایی و مطابق با احکام و تعالیم دین مبین اسلام باشد ، در حقیقت تلاشی است الهی که رنگ و نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد چرا که حضرت باریتعالی خود بزرگ دادگر و عادل است.

 

خادمان مردم در قوه قضائیه باید بر خود ببالند که گام در عرصه ای نهاده اند که مسیر و حاصل تلاش امام راحل (ره) و شهیدان معززی همچون شهید آیت الله دکتر بهشتی و یاران باوفایش است.

قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی وسرلوحه قرار دادن رهنمودها و ارشادات   مقام عظمای ولایت به عنوان رکن اساسی نظام، مسئولیت خطیر وحساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی واجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده دار است.

 

دستگاه قضا با بهره جستن از شرع مقدس اسلام دستاوردهای شگرفی را در زمینه های تدوین لوایح قضائی ، کاهش اطاله دادرسی،پیشگیری از وقوع جرم، اصلاح مجرمان ، احیای حقوق عامه وگسترش آزادیهای مشروع برداشته است.
یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران باوفایش را گرامی داشته و هفته قوه قضائیه را که با ماه    مبارک رمضان توأمان شده است به مجموعه متعهد و خدوم قوه قضائیه و دست اندرکاران امر قضا در شهرستان قشم و میهن اسلامیمان، تبریک عرض می نمایم و موفقیت و تأییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای این عزیزان آرزومندم.

 

عزت کمال زاده

فرماندار شهرستان قشم

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.