پیام تبریک فرماندار قشم به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم ، علیرضا نصری با نوشتن پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

لا نعمه اهنا من الامن
“هیچ نعمتی گواراتر از امنیت وجود ندارد.”
امام علی (ع)

هفته ای که در آن قرار داریم منتهی به روز ولادت منجی عالم بشریت حضرت امام مهدی (عج) می باشد و مزین به نام سربازان گمنام حضرتش، بی نشانان جان بر کفی که امنیت ایران عزیز و اقتدار نظام جمهوری اسلامی رهین خدمات شایسته آنان است.
بی گمان قرار دادن سالروز ولادت ولیعصر (عج) به عنوان روز بزرگداشت این نهاد گرانقدر، پیوند عمیق ماموریت آنان در حفاظت از کیان اسلامی در برابر کینه توزی دشمنان و سپردن به دولت موعود قائم آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم را در خود نهفته دارد.

بخش بزرگی از ظرفیت توسعه و پیشرفت کشور در عرصه های مختلف و توفیقات داخلی و فرامرزی حاصل فراغت و اطمینانی است که نیروهای گمنام امام زمان با هوشیاری و حساسیت در نهایت تواضع و بی چشمداشت از طریق کشف و خنثی نمودن دسیسه ها، فراهم ساخته اند.

نام اطلاعات جمهوری اسلامی پشتوانه امنیت ملی ایرانیان و موجب وحشت دشمنان است.
سربازان گمنام امام زمان با مجاهدتی خاموش وظایف شغلی و ایمانی خود را به بهترین نحو به انجام می رسانند و امنیت پایدار و گسترده کشور ثمره همین بی ادعایی و پاکبازی فرزندان رشید امام خمینی ( ره) و یاوران مخلص رهبر معظم انقلاب اسلامی می باشد.

اینجانب با تبریک میلاد حضرت مهدی و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از خدمات شایسته اداره اطلاعات قشم که چشمان بیدار کشور در این شهرستان حساس مرزی هستند تقدیر می نمایم

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.