پیام تبریک فرماندار قشم به مناسبت هفته وحدت

فرماندار شهرستان قشم بمناسبت فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و سلاله پاکش حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت، پیام تبریکی را صادر کرد.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

ڵقَد کانَ ڵکُم فی رَسولِ اللَّهِ أُسۆهٌ حَسَنَهٌ لِمَن کانَ ێرجُو اللَّهَ ۆالێومَ الآخِرَ ۆذَکَرَ اللَّهَ کَثیرًا
مسلّماً برای شما در زندگی رسول خدا سرمشق نیکویی است، برای آنها که امید به رحمت خدا و روز رستاخیز دارند و خدا را بسیار یاد می‌کنند. سوره مبارکه الأحزاب آیه ۲۱

ماه ربیع الاول یادآور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره پیامبر(ص) و بزرگان دین اسلام است.

میلاد حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و سلاله پاکش حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت سرآغاز مبارکی برای جهان اسلام است تا اندیشه های پر فروغ اسلام در سراسر جهان طنین انداز شود.

هفته پرشکوه وحدت یادگار پیر فرزانه انقلاب ، حضرت امام خمینی (ره) است .

پیام هفته وحدت این است که مسلمانان همه با هم برادرند. پیام هفته وحدت این است که با دست اتحاد و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت ، مجال از تفرقه افکنی بیگانگان بگیریم و در سایه قرآن کریم وسنت و سیره رسول اکرم (ص) وحدت و یکرنگی خود را حفظ کنیم و درسایه امامت و ولایت ، صراط مستقیم جمهوری اسلامی را بپیماییم و جزدر مقابل خدا و رسولش برای کسی سرخم نکنیم.

در شرایطی که دشمنان با هر طرح و ترفندی برای ایجاد اختلاف و تفرقه در بین مسلمانان می کوشند، بی شک تنها راه مقابله با توطئه آنان همدلی، یکپارچگی، تقویت و ترویج فرهنگ وحدت است.

میلاد فرخنده و آغاز هفته وحدت را به عموم مردم ولایت مدار و حافظان خطه نیلگون خلیج فارس که نماد و اسوه همدلی و وحدتند، تبریک گفته و از خداوند بزرگ سعادتی جاودانه برای همه مسلمانان جهان خواستارم .

عزت کمال زاده

فرماندار شهرستان قشم

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.