پیام تبریک فرماندار قشم به مناسبت ولادت حضرت علی (ع ) و روز پدر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در سالروز ولادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) نوشت…

بسم رب الکعبه

سیزده رجب سالروز میلاد مردی است که در کعبه ولادت و در خانه نبی خدا پرورش یافت.
او نزدیکترین خلق به رسول خدا(ص) بود. تمام سال های عمر خود را صرف ایمان، وحدت و عدالت میان مسلمین کرد؛ مظهر بیست و سه سال تلاش و مجاهدت برای ایجاد یک ایمان در درون قومی متفرق، بیست و پنج سال سکوت برای حفظ آن ایمان و پنج سال تلاش و رنج برای عدالت، شگفت مردی که به دیده عقل در قالب بشر نمی گنجد. علی(ع) عصاره فضائل رسول خدا(ص) و آرزوی باطنی انسان سرگشته از ظلم و بیداد است. همه آنچه انسان دیروز با چراغ گرد شهر به دنبالش می گشت و جامعه متمدن امروز به صد قانون و بند و تبصره در پی ایجاد آن، مکتوب در شیوه زمامداری امام علی (ع) است.

اینک که آغازین روزهای سال با میلاد مبارکش قرین شده از قادر بی همتا، خدمتگزاری مردم به شیوه آن امام معصوم را مسئلت می نمایم.

سالروز ولادت پر خیر و برکت امیرالمومنین حضرت علی (ع) را به مردم شریف شهرستان قشم بویژه پدران بزرگوار شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک و تهنیت می گویم.

اطمینان دارم اخلاق و عمل علی گونه می تواند رمز عبور ما از مشکلات، دست یابی به اهداف عالی انسانی که نظام جمهوری اسلامی بر پایه آن بنا نهاده شده و تحقق آرمان شهدا، امام شهدا و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی باشد.
.

علیرضا نصری
فرماندار شهرستان قشم

یازده فروردین یکهزار و سیصد و نود و هفت مصادف با سیزده رجب۱۴۳۹

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.