پیام تبریک معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم به مناسبت روز خبرنگار

 

به مناسبت روز خبرنگار معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم در پیامی ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار را تبریک گفت.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

“ن . والقلم و ما یسطرون ”

طلایه داران راستین خدمت به نظام خبررسانی در جمهوری اسلامی ایران همواره سعی بر آن داشته‌اند که با تلاش وافر، جهان را با هاله‌ای از قداست در هم آمیزند، تا آنچه را که عرضه می‌دارند ارزش خدایی به خود گیرد.

هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار، فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود. خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه بوده و  وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند.

این روز، یادآور حماسه آفرینیهای آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود رسالت بزرگ اطلاع رسانی را انجام می دهند.

اینجانب فرا رسیدن روز شکوهمند ۱۷ مرداد که به مناسبت شهادت مظلومانه ی محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ، به نام روز خبرنگار و پاسداشت قلم نامگذاری شده به همه ی فعالان این عرصه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

به درستی که طبق فرمایشات رهبری فرزانه انقلاب این خبرنگاران هستند که لحظات نابود شدنی را تثبیت و ابدی می کنند.

امید است با توجه به تاکید دولت تدبیر و امید به لزوم گردش آزادانه ی اخبار و اطلاعات در سطح جامعه، بتوانیم با هم افزایی و همفکری گامهای موثری در راستای اطلاع رسانی صحیح ونگهداشت حرمت قلم در جامعه برداریم.

 

مصطفی برزگر

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان قشم

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.