پیام تبریک معاون سیاسی فرمانداری قشم بمناسبت سالروز ورود آزادگان شریف به مهین اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم : معاون سیاسی اجتماعییفرمانداری قشم همزمان با فرارسیدن ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ، در پیامی این را روز را به تمامی آزادگان سرافراز کشور تبریک و تهنیت گفت در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پیروزی و پایداری انقلاب شکوهمند اسلامی ایران مرهون زحمات مردان و زنانی است که در سال های انقلاب، دفاع مقدس و پس از آن از بذل جان و مال خویش دریغ نکردند.

بیست و ششم مرداد ماه یادآور خاطره شیرین بازگشت سرو قامتانی است که خود را برای نثار جان آماده کرده بودند اما در جنگ دشمن بعثی اسیر شدند.

امروز آزادگان از پیشتازان حمایت از ولایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام ظله و در تلاش برای ایرانی آباد و سرافراز از هیچ کوششی فروگذار نیستند.
بیست و ششم مرداد ماه یادآور بازگشت غرورآفرین مردان و زنان آزاده‏ای است که پس از تحمل سال‏‌ها شکنجه و دوری از عزیزان به شرف افتخار آزادگی نائل شدند .صبوری خانواده این عزیزان در دوران اسارت بسیار مایه افتخار و مباهات بود.

اینجانب ضمن تبریک سالروز بازگشت آزادگان به میهن عزیز اسلامی به تمامی مردم شریف و غیرتمند شهرستان قشم ، امیدواریم بتوانیم در امتداد افتخار آفرینی این عزیزان و شهیدان دفاع مقدس استوارانه گام برداریم.

مصطفی غلامپور

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان قشم

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …