پیام تبریک نوروزی فرماندار قشم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری با نوشتن پیامی آغاز سال جدید شمسی را تبریک گفت، متن پیام به این شرح است

بسم الله الرحمن الرحیم.

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل والنهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

نو شدن همزمان طبیعت و سال تقارن پر معنای تقویم شمسی است.

قدرت بی منتهای الهی، از پس رخوت و رکود زمستانی جنبش و سر زندگی بهار را به نمایش می گذارد که در تقویم ایران و دیگر فارسی زبانان دنیا، آغاز سال نو نیز همزمان با رویش طبیعت است.

ذوق ادبی و نکته بینی پر مغز ایرانیان شهرت جهانی دارد و بیراه نیست که نو شدن فکر، تجدید اراده و برنامه برای پیشرفت، سعادت و رونق را همزمان با این دو پدیده دنبال می نمایند.

این فرهنگ به نیکی توسط دین مبین اسلام ارج نهاده شده و در آغاز سال دعای تحول و دگرگونی به سمت تعالی و پیشرفت، ذکر رایج ایرانیان است، تقارن سال شمسی و سال عبادی مومنین در نوروز ۹۷ نوید بخش سالی سرشار از معنویت و پاکی و آرامش است.

آنچه در سال رفته بر ایرانیان گذشت از همت و خیزش، بیم و امید تلخی و شیرینی می تواند چراغ راه باشد.

اینجانب حضور پر شور و معنای مردم شریف شهرستان قشم را در انتخابات اردیبهشت ۹۶، رای اعتماد مجدد به رئیس جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی، همراهی با نمایندگان ایشان در این شهرستان و حضور تماشایی در ۲۲ بهمن را ارج می نهم به مجموعه همکاران خود در شهرستان قشم خدا قوت می گویم و ضمن تبریک نوروز باستانی خدمت مردم شریف، بخصوص خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران از همه عزیزان می خواهم، دولت را در مسیر تحقق پیشرفت، رونق و سعادت یاری رسانند.
اهالی شهرستان قشم هر ساله افتخار میزبانی جمع زیادی از هم میهنان عزبز را در تعطیلات اول سال دارند که برای استفاده از مواهب و منابع خدادادی به این شهرستان سفر می کنند و کارگزاران دولت هم فضای مناسبی را برای این میزبانی فراهم ساخته اند.

در پایان با تسلیت شهادت حضرت امام هادی علیه السلام، در آغاز سال جدید طول عمر با عزت همراه با سلامتی برای رهبر معظم انقلاب، توفیق دولت تدبیر و امید در ارائه خدمت و سلامتی، عزت، برکت و پیشرفت برای ایران سربلند بخصوص قشم عزیز را از خداوند قادر متعال مسئلت می نمایم.

علیرضا نصری
فرماندار شهرستان قشم

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.