پیام تسلیت علیرضا نصری به مناسبت شهادت حضرت علی(ع) و شبهای پر فیض قدر

بسمه تعالی

قاطعیت و صلابت در راه حق،بارزترین خصوصیت زندگی امیرالمومنین است.رهبر معظم انقلاب اسلامی

مولی الموحدین علی ابن ابیطالب(ع)فرزند کعبه،مظهر مردانگی و حماسه آفرینی،نخستین شهید محراب و حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است همان شیرمردی که ملائک آسمانی بر دستان توانایش در خیبر و خندق و بدر و حنین بوسه می زنند.

شهادت امیر خوبی ها،این مظهر عدالت،آزادگی و جوانمردی گویای عظمت و جاودانگی امامی است که در سرتاسر عمر پر برکتشان بدون هیچ دلبستگی به لذایذ دنیوی پاسدار اخلاق،حرمت و کرامت انسانی بودند و مظلومانه با شمشیر تحجر و جهالت به شهادت رسیدند.

اینک در شبهای پر برکت قدر خداوند بزرگ را شاکریم که بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره گیری از معنویات خوان گسترده الهی را نصیب ما فرموده و با یاد بزرگ مرد تاریخ بشریت حضرت امیرالمومنین(ع)زیر باران رحمت”لیله القدر”می ایستیم تا جان هایمان تطهیر شود تا شاید به مضمون قدر که می گویند از هزار ماه برتر است دست یابیم گرچه ما را بر عظمت و شناسایی آن راهی نیست.

اینجانب ضمن قبولی طاعات و عبادات مردم مومن،ولایتمدار و انقلابی شهرستان قشم و همچنین توفیق درک فیوضات بیکران این شبهای عزیز ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت خواهان جهان حضرت علی(ع)را به محضر امام عصر(عج)،مقام معظم رهبری،خدمتگزاران دولت تدبیر و امید،مسئولین و سربازان جان بر کف ایران اسلامی و همچنین مردم حق شناس و عدالت جوی شهرستان قشم تسلیت و تعزیت عرض میکنم.

 

82553867-71658025

 

علیرضا نصری

فرماندار شهرستان قشم

 

بیست و چهارم خرداد ماه  یکهزار و سیصد و نود و شش

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.