پیام دعوت مشترک بخشداران شهرستان قشم از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

بخشداران شهرستان قشم با صدور پیامی مشترک، مردم ولایی شهرستان را به مشارکت گسترده در انتخابات ۲۸ خرداد ( امروز) و اعمال نظر در تعیین مسیر حرکت شهرستان و کشور فراخواندند.
متن پیام محمد جهین، عبدالطیف گورانی و وحید جابری به شرح زیر است…

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
إِنَّ اللَّهَ یَأْمُرُکُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا
نظام اسلامی و جمهوری اسلامی ایران اساسا با دو بال «جمهوریت» و «اسلام» مسیر تعالی الی الله را می‌پیماید. عدم کارکرد صحیح در بهره‌گیری از هر یک از این اصول می تواند مسیر توسعه انسانی-اسلامی جوامع دینمدار و خدامحور را مختل کرده، و زمینه ساز تسلط و استعمار جهان کفر بر جامعه اسلامی گردد.

«جمهوریت» جلوه ای از اقتدار نظام اسلامی بوده و تجلی آن در صحنه های انقلاب، وظیفه‌ای شرعی بر عهده آحاد ملت شریعتمدار ایران اسلامی است. باید هر فرد واجد شرایط رای دادن، خود در انتخابات شرکت کند و رای خود را به صندوق بیاندازد چرا که انجام آن توسط سایر مردم به هیچ وجه از دیگران سلب مسوولیت نمی‌کند.
به منصه ظهور و بروز گذاشتن «جمهوریت» فارغ از هرگونه مرزبندی قومی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی، رسالتی سترگ بر دوش تک تک آنانی است که خود را مسلمان، ایرانی و در اکمل آن خود را ایرانی مسلمان می‌دانند.
حضور حماسی مردم می تواند امروز را در شمار ایام الله انقلاب اسلامی ایران قرار دهد که در آن «جمهوریت» نظام به عنوان رکن رکین احیای تمدن اسلامی را تجلی‌ بخشیده و مردم سالاری دینی ایران اسلامی را به جهانیان مخابره‌ کند.
انتخابات از مواهب الهی است که زمینه‌ساز تجلی اراده مردم در تصمیم گیری های کلان، نوسازی و بهسازی حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در کشور بر اساس خواست مردم است.
حل مشکلاتی که در شرایط موجود بر مردم تحمیل شده در گرو مشارکت حداکثری در انتخابات به عنوان نخستین مولفه و همچنین انتخابی اصلح در گام بعدی است. مردم، محور و تعیین‌کننده نتیجه انتخابات هستند و از این رو انتظار است با بصیرتی انقلابی، نقش خود را در اثبات مشروعیت بی مثال نظام جمهوری اسلامی ایفا کرده و بسترساز استقرار دولت جوان انقلابی برای گره گشایی از مشکلات باشند.
ما بخشداران مرکزی، شهاب و حرّای شهرستان قشم از تک تک مردم مومن شهرستان قشم دعوت می کنیم همگام با آحاد ملت سربلند ایران اسلامی بار دیگر با حضور یکپارچه در انتخابات، اقتدار ملی و بین المللی کشور را تقویت و با درایت و هوشیاری توطئه های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی را خنثی نمایند.
وعده ما برای تجدید میثاق و عمل به آرمان های امام(ره) و انقلاب و شهدای عزیز به ویژه سردار دل ها «شهید حاج قاسم سلیمانی» که امنیت، اقتدار و آرامش امروز مرهون خون آنهاست، روز جمعه ۲۸ خردادماه پای صندوق های رای خواهد بود.

محمد جهین بخشدار مرکزی
عبدالطیف گورانی بخشدار شهاب
وحید جابری بخشدار حرا

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

عید غدیر خم مبارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *