پیام علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم به مناسبت روز نیروی انتظامی

بسم الله الرحمن الرحیم
امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.” مقام معظم رهبری”

  امنیت از بدو تولد انسان تا زمان فوت در زندگی مردم نقش دارد و در سایه نظم و امنیت است که رشد و تعالی و پیشرفت کشور تامین می‌شود.
نیروی انتظامی حافظ امنیت و نظم پایدار کشور است؛
تقویت یگان‌های مختلف پلیس در جامعه به معنای سرمایه گذاری برای ایجاد امنیت پایدار و در نتیجه تحقق پیشرفت های مختلف است، زیرا تمامی تحولات و پیشرفت ها در سایه امنیت ایجاد می شود.
تمامی رده‌های پلیس در هر منطقه جغرافیایی از کشور، ایجاد ثبات و مقابله با مجرمان را با جدیت دنبال می کنند و از همین جهت هفته ناجا فرصتی برای نمایش بخشی از توانمندی ها و خدمات این نیرو است نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، قرین با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار کرده اند.
اینجانب هفته نیروی انتظامی که تجلی اقتدار و عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است را خدمت مردم غیرتمند، متدین و ولایتمدار شهرستان قشم بویژه تلاشگران در مجموعه نیروی انتظامی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان مظهر اقتدار نظام نامیده شده اند تبریک عرض می نمایم.
علیرضا نصری
فرماندار شهرستان قشم
۱۳/۷/۱۳۹۷

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.