پیام فرماندار شهرستان قشم به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

بسم الله الرحمن الرحیم

درود خدا بر مردم بزرگ ایران زمین که با پیروی از حضرت روح الله (ره)، خلق حماسه ای بی نظیر و گذر از دوران وابستگی ایران به استکبار جهانی، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بدون وابستگی به غرب و شرق جایگزین نظام پادشاهی نمودند.
مردم آزاده ایران از میان دو راه “تسلیم شدن یا ایجاد تغییر در هنگامه ای که بی عدالتی، زورگویی و بی حرمتی به باورهایشان از آستانه تحمل فزون گشت، بپا خاستند و اندیشه های آسمانی امام خمینی (ره) برای ایجاد نظامی برگرفته از قرآن را محقق ساختند.
اینک نهالی که به همت زنان و مردان و جوانان ایران عزیز در بهمن ماه ۱۳۵۷ کاشته شد با گذر از فراز و نشیب هایی که هر کدام از آنها می توانست انقلاب را به بیراه بکشاند به چهل سالگی خود رسیده و امروز نام بلند جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از فرآیندهای علمی، صنعتی و سیاسی جهان می درخشد که بدون شک همه این موفقیت های سترگ مدیون خون پاک شهدا و امام شهدا است.
مردم حقیقت جوی ایران اسلامی در این دوران ۴۰ ساله با اهدای خون بزرگ فرزندان بی ادعای خود از روزهای پرشکوه انقلاب تا دوران دفاع مقدس و شش سال مقابله با جنایات داعشی های وابسته به استکبار جهانی در خارج از مرزهای ایران اسلامی توان خود برای تحقق آنچه بدان پایبند بودند را در طبق اخلاص گذاشتند و خدای مهربان هم وعده خود را که پیروزی حق بر باطل است به ما ارزانی داشت.
بی گمان هنوز باور این موفقیت برای کشورهای استکباری به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی و دولت های وابسته به آنان، سخت و غیرقابل قبول است که با فشار تحریم و تبلیغات مسموم همچنان سعی در مقابله با این نظام الهی دارند، اما ملت بزرگ ایران برای دفاع از آنچه فجرآفرینان سال ۵۷ برایشان به یادگار گذاشته اند همانند کوهی استوار در برابر همه سختی ها و دشمنی ها ایستاده اند و اطمینان دارند که روزی پرچم این نظام مقدس به صاحب اصلی اش حضرت مهدی موعود (عج) خواهد رسید.
اینجانب ضمن تسلیت حزن و اندوه شهادت بی بی حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت فرا رسیدن چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی بهروزی و سعادت را برای شما مردم شریف و پاک نهاد شهرستان قشم که با حضور حماسی خود در مقاطع مختلف از ارزش های این نظام مقدس پاسداری کردید، را از پیشگاه قادر بی همتا مسئلت می نمایم.
علیرضا نصری
فرماندار شهرستان قشم

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.