پیام فرماندار شهرستان قشم به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام فرماندار شهرستان قشم به مناسبت هفته نیروی انتظامی

بسم الله الرحمن الرحیم

بی تردید بخش بزرگی از امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و آرامش حاکم بر جامعه نتیجه تلاش مجاهدانه، مستمر و شجاعت کم نظیر و دلاوری های مخلصان جان بر کف نیروی انتظامی است. برقراری نظم و امنیت مثالزدنی در کشور و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پایبندی به اخلاق، و منش اسلامی و اهتمام جدی به اجرای قانون از ویژگی های بارز برادران ارجمند ما در نیروی انتظامی است.
نیروی انتظامی در اذهان عمومی و تاریخ پر فراز و نشیب جمهوری اسلامی به عنوان مجموعه ای خدوم و جان بر کف سربلند و ماندگار خواهد ماند. تلاش کسانی که با اتکا به خداوند قادر متعال و توسل به حضرت ولی عصر (عج ) آسایش و آرامش خود را در مقابل ایجاد امنیت و آسایش مردم بخصوص مرزداران شریف شهرستان قشم معاوضه می کنند، قابل ستایش و درخور تحسین است.
اینجانب فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی محترم، همکاران عزیز و سخت کوش ایشان و مجموعه نیروی مقتدر انتظامی در شهرستان قشم تبریک گفته ، از زحمات مخلصانه و شبانه روزی آنها تقدیر و تشکر می نمایم.
امیدوارم در سایه توجه امام زمان (عج) و اطاعت از رهبر فرزانه انقلاب، فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) ، همواره در برقراری نظم و امنیت و شناخت و پیشگیری از آفت های اجتماعی موفق و سربلند باشند.

علیرضا نصری
فرماندار شهرستان قشم

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.