پیام فرماندار قشم به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

فرماندار شهرستان قشم در پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات را گرامیداشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، متن پیام علیرضا نصری به شرح زیر است
بسم الله الرحمن الرحیم
روابط عمومی ها حلقه ارتباطی و قلب تپنده سازمان ها و ادارات هستند.
ارتباط صحیح و کار آمد، هنر تلاشگرانی است که بی وقفه با قلم و قدم خود به ایجاد ارتباط مناسب و اثر بخش بین انسانی به پیشرفت مجموعه خود کمک می نمایند. آنان اطلاعات لازم را در اختیار مدیران خود از بک سو و افکار عمومی به عنوان صاحبان نهایی سود و سرمایه ملی از سوی دیگر، می گذارند. دانستن حق مردم است و این هنر روابط عمومی خلاق است که حق مطلب را در ظرف و زمان مناسب ادا نماید.
در عصر ارتباطات و تبادل پر سرعت اطلاعات، مدیریت نشر اخبار به نحوی که مطلوب مجموعه و مخاطبین قرار گیرد و مدد رسان امید و پویایی اجتماع گردد، تنها توسط انسان های مخلص و مشتاقی که به واقع شیفته خدمت باشند، ممکن خواهد شد.
اثر گذاری رسانه های جمعی در عصر حاضر واقعیتی انکار ناپذیر است و این روابط عمومی های متخصص و توانمند هستند که به خوبی نقش تعامل و مراوده همدلانه با آنان را می دانند.
پیشرفت پر شتاب فنآوری های نوین ارتباطی دنیای امروز، ارتباط افراد را سهل و آسان کرده است و اگر خبرنگاران را پل ارتباطی عصر حاضر در نظر بگیریم بدون شک این روابط عمومی ها هستند که پایه های این پل را عاشقانه بر دوش خود حمل می کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک ۲۷ اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی در سالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است و دولت تدبیر و امید، هدفمند، منسجم و کارشناسانه برای ایجاد رونق اقتصادی و تولید داخلی از طریق اشتغال پایدار مجاهدتی اثربخش را دنبال می کند از روابط عمومی های همه دستگاه های اجرایی شهرستان می خواهم در جهت اجرای منویات رهبر فرزانه انقلاب و تحقق برنامه های دولت ایفای نقش نمایند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.