پیام فرماندار قشم به مناسبت ۱۷ مرداد؛ روز خبرنگار

فرماندار شهرستان قشم با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار، یاد و خاطره شهید محمود صارمی را گرامی داشت و نقش خبرنگاران را در ایجاد فضای امید در جامعه و بیان مطالبات مردم بی بدیل خواند.

متن پیام علیرضا نصری به شرح زیر است…

بسم الله الرحمن الرحیم

روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است برای پاسداشت و قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های بی‌دریغ خبرنگاران بیدار و آزاد اندیشی که زبان گویا و چشم بیدار جامعه‌اند.
رسالت پیامبرگونه خبرنگاران برای افزایش آگاهی در سطح جامعه و روشنگری افکار عمومی بی بدیل است.
خبرنگاران قشر آگاهاه و دردمند جامعه هستند که در راه بیان مطالبات مردم و نیز ارتقاء آگاهی عمومی از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نیستند.
خبرنگاران سخت کوش شهرستان قشم! عزیزانی که گرمی و شرجی آب و هوا را به جان می خرید و در کشاکش نبرد آفتاب سوزان و دریا، پای در راه انجام رسالت در سراسر جزیره می نهید و همگام باخدمتگزاران مردم در ادارات و نهادهای این منطقه، پیشرفت و اعتلای مردم خردمند جزیره قشم را هدف گرفته اید، از همراهی، همدلی و اهتمام ویژه شما در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی برنامه ها تشکر و قدردانی می‌نمایم .
اینجانب یاد و خاطره شهید ‘ محمود صارمی ‘ را گرامی داشته و روز خبرنگار را به اصحاب رسانه، به ویژه خبرنگاران پرتلاش شهرستان قشم که در ایجاد فضای نشاط ، امید و بینش افروزی اهتمام می ورزند تبریک و تهنیت می گویم.

علیرضا نصری
فرماندار شهرستان قشم
۱۷/۵/۹۷

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.