پیام قدردانی فرماندار شهرستان قشم از حضور گسترده، حماسی و پر شعور مردم و همراهی مجموعه های شهرستانی در عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی

فرماندار قشم در پیامی حضور گسترده مردم متدین، ولایی و شهید پرور این شهرستان را در مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی ستود.

متن این پیام بدین شرح است

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابداً ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم …”

عاشورا، مائده بزرگ روح انسان است در تداوم اعصار، تجسم اعلای وجدان بزرگ است در دادگاه روزگار، صلابت شجاعت انسان است در تجلّیگاه ایمان، تجلّی کعبه است در میقات خون.
ایام حزن و اندوه و ماه  سوگواری حضرت آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و هفتاد و دو تن از یاران فداکار و باوفای ایشان و ایام الله تاسوعا و عاشورای حسینی را حضور مردم خداجو، حق طلب و شریف شهرستان قشم تسلیت عرض نموده، امیدوارم عزاداری همه عاشقان حضرت ثار ا…(ع) در این روز های پرسوز و ماتم، مقبول درگاه حضرت احدیت واقع شود. زبان از ستایش شکوه حضور پر معنای پیروان مکتب ایثار و اخلاص قاصر است، از خدا می خواهم به حرمت حضور در کنار شما و مجلس شریف حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام فرصت شناخت و پیمودن مسیر حضرتش را به همه ما عطا فرماید. در این فرصت از همراهی امام جمعه شهرستان، سازمان منطقه آزاد، ائمه جماعات، شورای هیئت های مذهبی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام ، مسوولان ادارات شهرستان، بویژه نیروهای خدوم شهرداری، امورشهری و روستایی، هلال احمر، آتش نشانی، مرکز بهداشت و درمان، بسیج، نیروی نظامی و انتظامی با مردم و عزاداری پرشعور و شور آنان در تاسوعا و عاشورای حسینی قدردانی می کنم. و خود و همگان را به تدبر در پیام جاوید عاشورا و پیروی عملی از سیره آن آموزگار بزرگ ایمان و عقیده دعوت می نمایم.

التماس دعا

علیرضانصری

فرماندار شهرستان قشم

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.