چهار طرح عمرانی در قشم افتتاح شد

معاون فرماندار قشم عصر چهارشنبه در آیین بهره برداری از این طرح ها گفت: بهسازی و تعریض محور قشم باسعیدو در محدوده سرریگ، دولاب و تمگز با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال و طرح هادی روستای مرادی به نمایندگی از طرح های بنیاد مسکن با ۱۰ میلیارد ریال بخشی از طرح های هفته دولت در این شهرستان است.
مصطفی غلامپور افزود: همچنین زمین چمن مصنوعی روستای مَسَن با سه میلیارد ریال اعتبار و روشنایی معابر روستای گوری با اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال از دیگر طرح هایی است که افتتاح شد.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قشم همچنین از آغاز عملیات اجرایی احداث خانه بهداشت در روستای گوری خبر داد و اضافه کرد: دولت چهار سال نخست در حوزه بهداشت و درمان عملکرد خوبی دارد که باید از وزیر و سایر دست اندرکاران در شهرستان قددردانی کرد و اگر مردم و خیرین در ادامه راه همکاری کنند، رویدادهای بهتری در این حوزه در شهرستان قشم رقم خواهد خورد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان قشم نیز گفت: زمین این طرح با همکاری دهیاری و بنیاد مسکن درون محدوده طرح هادی روستا قرار گرفت و پس از احداثبا کمک یک نیکوکار، پنج روستای دیگر از جمله دوستکو، باسعیدو و مرادی را پوشش خواهد داد.
دکتر حمیدرضا بهزادی ادامه داد: هم اکنون تنها درمانگاه غرب جزیره در دولاب فعال است که به ۱۲ هزار نفر خدمت رسانی می کند و با راه اندازی این طرح، جمعیت تحت پوشش هر یک از این خانه های بهداشت به ۶ هزار نفر کاهش می یابد.
وی افزود: بخش مسکونی نیز برای استقرار پزشک، ماما و نگهبان جهت ارایه خدمات مناسب به مردم احداث می شود.

258

درباره‌ی qeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.