کلنگ زنی مرحله نخست عملیات اجرایی شبکه گازرسانی به شهر قشم

با حضور فرماندار شهرستان قشم و مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان و جمعی از مدیران شهرستان عملیات اجرایی شبکه گازرسانی به شهر قشم به طول ۳۵ کیلومتر و با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال روز چهارشنبه آغاز شد.

فرماندار قشم در حاشیه کلنگ زنی این طرح افزود : امروز کشور نیازمند تلاش بیشتر برای رفاه حال مردم است و این یکی از اهداف مهم دولت است.

عزت کمال زاده بیان داشت : باخدمت رسانی به مردم, در واقع جبران حمایت های این مردم را نشان می دهیم و هر چه قدر خدمت رسانی بیشتر، شفاف تر، صادقانه تر و پاک تر باشد؛ در نزد خداوند پاداش بهتری داریم.

وی اظهار داشت : پیمانکاران و مدیران این پروژه در اجرای این طرح از نیروهای توانمند و مستعد بومی استفاده کنند .

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان مدت زمان اجرای طرح یاد شده را ۳۳۰ روز تقویمی و محل تامین اعتبار آن را منابع داخلی شرکت ملی گاز اعلام کرد.

حیدر پروین با بیان اینکه پس از اتمام عملیات اجرایی مرحله نخست این طرح، مرحله دو و سپس سه به سرعت اجرایی می شود، ادامه داد: پیش بینی می شود که تا پایان سال ۹۵ کل شهر قشم و درگهان تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان اضافه کرد: در همین چارچوب مرحله یک عملیات احداث شبکه گازرسانی به شهر درگهان تا دو ماه دیگر آغاز می شود.

پروین با بیان اینکه در گذشته ۷۶ کیلومتر شبکه گازرسانی از روستای دوستکو تا روستای گورزین و در دو سال گذشته ۵۶ کیلومتر شبکه گازرسانی از روستای گورزین به شهر سوزا و روستای طولا اجرا شده، گفت: هم اکنون عملیات احداث شبکه گازرسانی از روستای طولا به شهر قشم به طول ۱۲ کیلومتر در حال اجراست.

شهرستان قشم با یک هزار و ۷۳۰ کیلومتر مربع مساحت و ۱۱۷ هزار و ۷۷۴ نفر جمعیت در فاصله ۲۲مایلی جنوب بندرعباس مرکز استان هرمزگان قرار دارد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.