کلنگ زنی همزمان ۱۴ مدرسه در قشم/ گام بلند دولت برای تامین زیر ساخت های آموزشی

فرماندار شهرستان قشم گفت: کلنگ زنی همزمان چهارده مدرسه اقدام مهمی در جهت تامین زیر ساخت های آموزشی و در راستای شعار با مردم و برای مردم است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در آئین کلنگ زنی همزمان چهارده مدرسه اظهار کرد: استفاده از ظرفیت خیرین در کنار منابع دولتی، افزایش خدمت رسانی در بخش های مختلف را بهمراه دارد.

نصری با اشاره به اینکه تامین فضا های آموزشی مناسب و ایمن یکی از دغدغه‌های جدی مردم شهرستان قشم بوده، افزود: امروز با حمایت مستقیم استاندار محترم و مساعدت خیرین اقدامات جدی برای تحقق این مطالبه آغاز شده است.
کلنگ زنی همزمان هیجده خانه پزشک و فضای بهداشتی در قشم یکی دیگر از برنامه های دولت تدبیر و امید در آخرین روزهای بهمن ماه بود که با حضور استاندار هرمزگان انجام شد.
بر اساس این خبر عصر جمعه با حضور استاندار هرمزگان، فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان قشم، پروژه هایی به ارزش ۲۷۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال مورد بهره برداری و کلنگ زنی قرار گرفت.
کلنگ زنی همزمان چهارده مدرسه، افتتاح چهار مدرسه با ۲ هزار و ۲۵۰ متر مربع زیر بنا، کلنگ زنی ۱۸ طرح خانه پزشک و بهداشتی ، بازدید از پارک کروکودیل، افتتاح تصفیه خانه فاضلاب طولا و ساختمان شهرداری شهر قشم به عنوان برنامه های انجام شده در سفر روز جمعه استاندار هرمزگان به شهرستان قشم، نام برده شده است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.