گزارش تصویری / حضور فرماندار قشم در جایگاه میز خدمت‌‌

فرماندار شهرستان قشم گفت: تامین زیر ساخت مشارکت و توانمند سازی مردم در امور جاری به نحوی که قادر به مدیریت زندگی خود در مسیر رونق و پیشرفت گردند به عنوان اصلی مهم مورد توجه و اهتمام کارگزاران دولت تدبیر و امید قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی.فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری یکی از مهم ترین ماموریت کارگزاران دولت تدبیر و امید را در کنار گره گشایی امور مردم، تامین زیر ساخت های مشارکت آنان در جامعه  به نحوی که بتوانند، زندگی خود را در مسیر توسعه و رونق مدیریت نمایند، ذکر کرد.
او تاکید کرد: آنچه مورد توجه دولت تدبیر و امید و بویژه استاندار هرمزگان می باشد، تقویت نقش تسهیلگیری دولت و ایجاد تامین پیش نیازهای نقش آفرینی مردم در بهبود شرایط زندگی، توسعه شهرها و روستاها و رونق کسب و کار بر اساس ظرفیت های محلی است.
فرماندار قشم با اظهار تاسف از اینکه در جامعه کمک های جزئی و مسکن های کوچک مالی به عنوان رویه ای معمول و فراگیر مورد توجه اقشار آسیب پذیر و برخی مدیران قرار دارد از مسئولان اداری و اعضا شوراهای اسلامی و دهیاران خواست با بهره گیری از مشاوره افراد متخصص و دلسوز، علاوه بر پاسخگویی و پیگیری امور جاری مردم، مشاوره و راهکار های صحیح برای خروج از این وضعیت و حرکت در مسیر توانمند سازی را ارائه نمایند.
 فرماندار از مدیران اجرایی خواست؛ تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی مناسب و به موقع را در مواجهه با مردم به عنوان اصلی بسیار مهم همواره مد نظر قرار داشته باشند.
بر اساس این خبر، فرماندار قشم که ساعتی از روز سه شنبه را با حضور در جایگاه میز خدمت به گفت و گو و پاسخگویی مردم اختصاص داد،  پس از بررسی خواسته های مراجعین در چند نوبت ضمن برقراری تماس تلفنی با روسای ادارات و نهادهای دولتی، دستورات لازم را جهت تسریع کار ارباب رجوع صادر کرد.  گفتنی است در یک ماه گذشته بنا بر دستور فرماندار، در دفعات متعدد معاون فرمانداری، بخشداران و روسای ادرات با حضور  در جایگاه میز خدمت، َپاسخگو و پیگیر امور مراجعین بودند.


درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.