گلایه یک سرمایه‌ گذار بخش تولید از بی مهری بانک ها/ فرماندار قشم: پیگیری می کنم اگر نتیجه نداد از جناب استاندار کمک می گیریم

فرماندار شهرستان قشم پس از درخواست یکی از فعالین بخش تولید، ضمن بازدید از مجموعه تولیدی قول پیگیری تا رفع مشکل و حصول نتیجه داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری با حضور در کارگاه شرکت تعاونی در و پنجره سازان بنای قشم از نزدیک روند تولید کار را بررسی و با مدیر عامل و کارگران آن گفت و گو کرد.
عبدالمجید پاسلاری مدیر عامل کارگاه تولیدی شرکت تعاونی در و پنجره سازان بنای قشم، اظهار کرد: با ۵۰۰ میلیون ریال پول بازنشستگی کار خود را شروع کردم و کار را تا سطح ۵۰ نفر اشتغالزایی مستقیم ارتقاء دادم.
او با بیان اینکه در حال حاضر دارایی شرکت به بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال افزایش یافته اضافه کرد: با شرکت های ترکیه و سوئد کار می کنم و در سفر اخیر هیئت تجاری، سرمایه گذاری عمان از طرف آنان پیشنهاد کار داشتم ولی متاسفانه در کشور خودم برای دریافت تسهیلات، تحت عنوان دریافت وثائق ما را اذیت می کنند. فرماندار قشم با بیان اینکه برنامه و دستور استاندار به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید در هرمزگان تسهیلگری در حوزه تولید و اشتغال است اظهارکرد: بر اساس مستندات کار را پیگیری و تمام تلاش خود را برای رفع مشکل بکار می گیرم و اگر موفق نشدم حتما جناب استاندار را در جریان کار قرار داده و از ایشان کمک می گیریم.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.