۱۳۴ نفر کار بازرسی انتخابات قشم را بر عهده دارند

معاون فرماندار شهرستان قشم گفت: ۱۳۴ نفر در امر بازرسی انتخابات در این شهرستان فعال هستند که از این تعداد ۱۲۰ نفر بازرس و هشت نفر سربازرس هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، مهندس فاروق رحیمی شامگاه شنبه در نشست توجیهی سربازرسان انتخابات شهرستان افزود: ۱۲ نفر نیز به عنوان ذخیره در نظر گرفته شده‌اند تا در صورت اضطرار مورد استفاده قرار گیرند.

او ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به عنوان بخشی از مسائلی است که باید مورد نظر بازرسان قرار داشته باشد.
معاون فرماندار تصریح کرد: انتخابات امسال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و حضور حداکثری مردم در این آن می‌تواند آینده‌ای بهتر را  نوید دهد.
او ادامه: مردم ایران همواره در بزنگاه‌ها با وجود مشکلاتف یاور انقلاب بوده‌اند و امسال نیز با حضور در پای صندوق‌های رای حماسه‌ای دیگر می‌آفرینند.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران جمعه ۲۸ خرداد همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان‌دوره‌ای یازدهمین مجلس شورای اسلامی و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار خواهد شد/ ایرنا

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

عید غدیر خم مبارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *