۱۴ پروژه با ارزشی افزون بر ۲۶۰ میلیارد ریال در قشم افتتاح شد

همزمان با دومین روز از ایام‌الله دهه فجر ۱۴ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۶۰ میلیارد و ۸۵ میلیون ریال توسط معاون امور اقتصادی استاندری هرمزگان در قشم به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، همزمان با دومین روز از ایام الله دهه فجر ۱۴ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۶۰ میلیارد و ۸۵ میلیون ریال توسط معاون امور اقتصادی استاندری هرمزگان به بهره‌برداری رسید.

دکتر علیرضا نصری فرماندار قشم در تشریح این پروژه‌ها اظهار داشت: ۷ پروژه در حوزه انرژی جزیره قشم با اعتبار ۴۹ میلیارد و ۵۵ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: بزرگترین پروژه حوزه انرژی که امروز به افتتاح شد پست هوایی ۲۲ دستگاه قشم با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال است.

فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: شبکه فشار متوسط هوایی به طول هفت هزار و ۷۷۶ متر به ارزش ۱۶ میلیارد و ۴۸ میلیون ریال و شبکه فشار ضعیف هوایی به طول ۲ هزار و ۶۹ متر با اعتبار سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال دیگر پروژه‌های این حوزه به شمار می‌رود.

دکتر نصری ادامه داد: همچنین ۲ شبکه فشار متوسط و زمینی به ترتیب به طول ۶۲۷ متر و نیز یک هزار و ۲۹ متر با مجموع اعتبار هشت میلیارد و ۲۷ میلیون ریال و یک پست زمینی یک دستگاه به ارزش سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در حوزه انرژی افتتاح شد.

وی اضافه کرد: احداث چراغ روشنایی معابر ۲۳۲ دستگاه با ۴۶ میلیون ریال اعتبار هفتمین پروژه حوزه انرژی این شهرستان است که توسط معاون امور اقتصادی استاندری هرمزگان به بهره‌برداری رسید.

فرماندار شهرستان قشم گفت: در حوزه مسکن و عمران شهری و روستایی نیز سه پروژه با اعتبار ۵۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید که پروژه شاخص آن مربوط به آسفالت محله‌های شهر درگهان به ارزش ۴۵ میلیارد ریال است.

دکتر نصری بیان کرد: دیگر پروژه‌های این حوزه روشنایی بلوار به طول یک هزار و ۵۰۰ متر و اعتبار سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در روستای توریان و توسعه شبکه برق این روستا به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می‌باشد.

وی ابراز داشت: در حوزه بهداشت و درمان نیز ۲ پروژه به اعتبار ۳۱ میلیارد ریال شامل ۱۴ واحد اقامتی پزشکان بیمارستان پیامبر اعظم(ص) به ارزش ۱۴ ملیارد ریال و هشت واحد منزل پزشکان با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال افتتاح شد.

فرماندار شهرستان قشم گفت: در حوزه تربیت بدنی و حمل و نقل نیز هر کدام یک پروژه شامل زمین چمن مصنوعی روستای پی‌پشت به مساحت ۲ هزار مترمربع و ۸۰ میلیارد ریال اعتبار بخش خصوصی و نیز نخستین مرکز معاینه فنی و خدمات خودرویی بنزینی و گازوئیلی به ارزش ۵۰ میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال ۱۵ نفر به بهره‌برداری رسید.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

روز ارتش گرامی باد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *