۳۱۶ مین شعبه بانک پارسیان در قشم افتتاح شد

سیصد و شانزدهمین شعبه بانک پارسیان با حضور علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم و کورش پرویزیان مدیر عامل بانک پارسیان، در قشم گشایش یافت.

فرماندار شهرستان قشم گفت: بانک ها از پیشقراولان تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال هستند.
علیرضا نصری بیان داشت: فعالیت بانک ها یکی از مهم ترین ابزار تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و حرکت در مسیر پر شتاب توسعه و آبادانی با تکیه بر منابع ملی و سرمایه داخلی است.

رئیس شورای کار و اشتغال شهرستان قشم بیان کرد: لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور که توسط دولت دوازدهم به مجلس برده شد، نقطه عطفی در تاریخ فعالیت های بانکی کشور خواهد بود.

او در این باره اضافه کرد: بیش از ۴ دهه از تصویب و اجرای نظام پولی و بانکی کشور می گذرد و تحولات و دگرگونی های پدید آمده در این مدت و الزامات و شرایط حاصل از آن باید در قالب قانون جدید پاسخ داده می شد.

فرماندارقشم اظهار امیدواری کرد: تصویب لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی و اجرای قانون جدید بتواند بسیاری از مسائل را برطرف سازد و شفافیت و سهولت در مناسبات بانکی و رضایت مشتریان و رونق تولید و اشتغال را بهمراه داشته باشد.

نصری، فعالیت بانک های مختلف و ایجاد رقابت سالم در بین آنان را گامی مهم در گرم شدن فضای کسب و کار و سرمایه گذاری و رونق و آبادانی بیش از پیش شهرستان ارزیابی کرد.

بهگزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم آئین گشایش سیصد و شانزدهمین شعبه بانک پارسیان بعد از ظهر سه شنبه با حضور علیرضا نصری فرماندار این شهرستان ، کورش پرویزیان مدیر عامل بانک پارسیان، جمعی از مسوولین شهرستان و سازمان منطقه آزاد قشم و تجار و فعالین اقتصادی در شهر قشم برگزار شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.