فرماندار قشم:
کار عمیق فرهنگی، سلامت جامعه را تضمین می‌کند

فرماندار شهرستان قشم گفت: برنامه‌های پر محتوا و کارهای عمیق و مخلصانه فرهنگی زمینه پرورش نسل حافظ ارزش‌ها را فراهم و سلامت جامعه را تضمین می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم افزود: برای جذب جوانان و تقویت باور نسبت به ارزش‌های اسلامی ابتدا باید به اصلاح شیوه‌های رفتاری و عملکردی خود بپردازیم.

او اذعان کرد: هر جا دچار خدشه شدیم، نتیجه عدم بازسازی خود و دور ماندن از اخلاص و باورهای عمیقی بود که زیربنای فکری پیروزی انقلاب اسلامی و مقاومت جانانه در دوران دفاع مقدس را تشکیل داد.

فرماندار قشم با بیان این که عملکرد مخلصانه در جامعه اثر بخش و حرکت ساز است، خواستار هم‌افزایی و همکاری بیشتر مسؤولان برای ارائه خدمت بویژه اجرای برنامه‌های فرهنگی و دینی شد.

نصری اظهار داشت: بزرگترین ویژگی امام حسین علیه‌السلام ایثار است و برای این که بتوانیم ادعای پیروی و خادمی حضرت را داشته باشیم، باید منیت‌های فردی و تنگ نظری را کنار بگذاریم.

او تاکید کرد: امام حسین علیه السلام فرای جناح‌ بندی سیاسی، مذهبی و قومی قبیله‌ای است.

ناامن کردن فضا برای هنجارشکنان و همکاری بین بخشی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی از دیگر نکات مورد اشاره فرماندار قشم در این نشست بود.

نصری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مردم مومن و ولایتمدار قشم یادگار و حامل بخش مهمی از تاریخ، فرهنگ و سنت‌های اصیل شهرستان هستند، گفت: ارتقاء سطح خدمت‌رسانی، تصحیح و تقویت زیرساخت‌های محلاتی، فرهنگی و اجتماعی برای حفظ و بهره‌گیری از این سرمایه‌های ارزشمند انسانی ضروری است.

گفتنی است، سرهنگ دهقانی فرمانده سپاه قشم و تعدادی از اعضاء ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم به مناسبت سوم شعبان، سالروز میلاد حضرت امام حسین علیه‌السلام و روز پاسدار با حضور در دفتر فرماندار شهرستان قشم با او دیدار و گفت‌وگو کردند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.