پیشنهادات
سه شنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۷
Toggle navigation

عناوین کل اخبار
تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ ساعت: ۲۱:۰
فرماندار قشم:

قیام امام خمینی (ره) غبار از چهره اسلام زدود
قشم – ایرنا – فرماندار شهرستان قشم گفت: امام خمینی (ره) با شخصیت الهام بخش و آگاهخو قیامی را بنیان نهاد که غبار از چهره اسلام زدود و آن را به عنوان دینی جهانشمول و دارای برنامه و روش حکومتداری به دنیا معرفی کرد.

قیام امام خمینی (ره) غبار از چهره اسلام زدود
به گزارش ایرنا، علیرضا نصری عصر دوشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام راحل افزود: پیش از خیزش تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، اسلام به عنوان دینی مهجور در اذهان خانواده ها و جوانان معرفی می شد.
وی ادامه داد: صداقت و صراحت امام خمینی (ره) موجب گرایش اقشار مختلف جامعه به ایشان شد و آثار ایشان درباره وجوه مختلف دین اسلام و انتقال صحیح دستورات و برنامه های عملی قرآن به سرعت مورد توجه و استناد نسل جوان قرار گرفت.
فرماندار قشم با اشاره به توجه امام (ره) به قشر نوجوان و جوان اظهار داشت: فضا سازی و هجمه ای که امروز ذهن و روان جوانان ما را نشانه گرفته است در سال های پیش از قیام امام راحل به روش های دیگری از سوی استکبار دنبال می شد
وی ادامه داد: در چنین فضای مسمومی مجاهدت و صلابت امام راحل روح خفته و ذهن در بند جوانان را مخاطب قرار داد و آنان را بیدار و آگاه کرد.
نصری تصریح کرد: برگزاری آئین های بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) یک تکلیف اداری نیست بلکه ادای یک دین است و آحاد جامعه باید در آن مشارکت داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: پویایی امروز ایران و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در منطقه و دنیا مدیون رنج ها و مرارت هایی است که بنیانگذار جمهوری اسلامی بر خود هموار کرد.
شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

حضور فرماندار قشم در دومین یادواره سردار شهید قاسم سلیمانی در مسجد شهرک امام حسن علیه السلام طولا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قشم:با حضور مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرک امام حسن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.