۲۲ طرح عمرانی در قشم به بهره برداری رسید

فرماندار قشم گفت: در هفتمین روز از دهه مبارک فجر ۲۲ طرح عمرانی با مجموع اعتبار ۸۰ میلیارد ریال در حوزه های مختلف آموزشی، عمرانی، خدماتی و فرهنگی در این شهرستان به بهره برداری رسید.

عزت کمال زاده روز یکشنبه در آئین افتتاح این طرح ها در گفت و گو با خبرنگاران افزود: افتتاح پست های برق هوایی و زمینی با اعتبار افزون بر ۳۴ میلیارد ریال، بهره برداری از هفت پارک محله با اعتبار چهار میلیارد ریال و آغاز به کار مرکز توانبخشی روستای هلر با هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار از جمله طرح های عمرانی است که در هفتمین روز از دهه فجر به بهره برداری رسید.
وی اظهار کرد: افتتاح سالن آموزشی چند منظوره «جلالی» درگهان با دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار، بهره برداری از کتابخانه مدرسه خوارزمی این شهر با اعتباری افزون بر سه میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال، بهره برداری از بلوار ورودی روستای گیاهدان با دو میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال اعتبار و احداث پارک در این روستا با اعتباری حدود ۸۴۰ میلیون ریال از دیگر طرح های افتتاح شده در این شهرستان است.
فرماندار قشم بهره برداری از راه گردشگری روستای گورزین به جنگل حرا با اعتباری افزون بر ۱۶ میلیارد ریال، احداث مهدکودک لافت با چهار میلیارد ریال اعتبار و طرح هادی روستای «کاهو غربی» با حدود چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار را از دیگر طرح هایی عنوان کرد که امروز به بهره برداری رسید.
کمال زاده با بیان اینکه اعتبارات طرح های یاد شده از محل اعتبارات ملی، استانی و منابع داخلی تامین شده است، تاکید کرد: در این میان همکاری و مشارکت های مردمی نقش موثری در تامین اعتبارات مورد نیاز طرح ها ایفا کرده است.
براساس این گزارش، ۵۱ طرح عمرانی با اعتباری افزون بر ۳۲۰ میلیارد ریال در حوزه هایی همچون بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، راه و شهرسازی، مخابرات، عمران روستایی و شهری در ایام دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
شهرستان قشم شامل جزایر هرمز، هنگام، لارک و قشم با یکهزار و ۷۲۵ کیلومتر مربع مساحت و حدود ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۰ کیلومتری بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است و شامل چهار شهر قشم، درگهان، سوزا و هرمز و حدود ۷۰ روستاست.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.