بالغ بر ۳۰طرح به ارزش۳۳۲میلیارد ریال هفته دولت درقشم بهره برداری می شود

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم گفت: بیش از ۳۰ طرح با هزینه ۳۳۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال هفته دولت دراین شهرستان به بهره برداری می رسد.

رضا جاویدیان روز یکشنبه در نشست برنامه ریزی برای هفته دولت در شهرستان قشم، افزود: جامعه هدف برنامه های هفته دولت مردم هستند و باید در کنار بهره برداری از طرح های عمرانی، دستاوردهای دولت تدبیر و امید نیز برای اقشار مختلف جامعه تبیین می شود.
وی با بیان اینکه بهره برداری از طرح های آبرسانی شهرستان قشم نیز باید به صورت جدی در این مدت پیگیری شود، ادامه داد: برنامه های پیش بینی شده در این هفته باید دسته بندی و بازدید شوند تا به صورت کامل این طرح ها قابل بهره برداری باشند.
جاویدیان با بیان اینکه به دنبال آمارسازی نیستیم، گفت: باید موضوع مستندسازی طرح ها و اقدامات انجام شده به عنوان یکی از رویکردهای اصلی برنامه های هفته دولت امسال پیگیری و اطلاعات جمع آوری شده به ستاد هفته دولت استان هرمزگان ارسال شود.
وی دیدار با ائمه جمعه و جماعات شیعه و اهل سنت شهرستان قشم، غبار روبی گلزار شهدا، تبیین دستاوردهای دولت یازدهم به ویژه در حوزه هایی همچون مهار تورم، دیپلماسی خارجی و نظام سلامت را از برنامه های هفته دولت شهرستان قشم اعلام کرد.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم اظهار کرد: رویکرد اصلی برنامه های هفته دولت این شهرستان فرهنگی – اجتماعی است و در این زمینه باید دیدارهای مردمی دستگاه های زیرساختی و شهرداری ها برای آگاهی بخشی اقدامات انجام شده دولت برگزار شود.
جاویدیان پاسخگویی مسوولان به سوالات مردمی در حوزه های مختلف را گامی دیگر در جهت شفاف سازی اقدامات و دستاوردهای دولت در دو سال گذشته ارزیابی کرد.
دوم شهریور هر سال به مدت یک هفته به مناسبت شهادت محمدعلی رجایی و حجت الاسلام محمدجواد باهنر هفته دول%A

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …