فرماندار قشم خبر داد: اختصاص افزون بر ۸میلیارد ریال به فعالان گردشگری شهرستان

 

فرماندار شهرستان قشم گفت: به همت استاندار هرمزگان، مبلغ ۸ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال کمک نقدی از محل اعتبارات بنیاد مستعضفان و جانبازان انقلاب اسلامی به فعالان گردشگری این شهرستان، اختصاص داده شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم،  علیرضا نصری با اعلام این مطلب افزود: این کمک ها به فعالان گردشگری این شهرستان که فعالیت روزهای مهم تعطیلات پایان سال ۹۸ و نوروز ۹۹ خود را به خاطر شیوع بیماری کرونا از دست داه اند، اختصاص می یابد.
به گفته وی، فعالان گردشگری قشم در روستاهایی همانند لافت، گورزین، طبل، سهیلی، گوران، شیب دراز، دیرستان و جزایر هنگام و لارک در این مدت با تعطیل کردن کسب و کار خود همکاری شایسته ای با ستاد مدیریت بیماری کرونا با هدف قطع زنجیره انتقال این ویروس از طریق تردد گردشگری داشته اند.
فرماندار شهرستان قشم ادامه داد: فعالان گردشگری قشم علیرغم اینکه روزهای پایان سال و نوروز با توجه به حضور انبوه مسافران، بهترین زمان درآمدی آنان بود، برای حفظ سلامتی هموطنان خود و‌مردم ساکن جزیره از ارائه خدمات گردشگری با هدف سلامت جامعه خودداری کردند.
رئیس ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا در قشم، تصریح کرد: همکاری فعالان گردشگری و سایر اقشار شهرستان با این ستاد، موجب کاهش انتقال بیماری کرونا در این‌ منطقه از میهن اسلامی شد.
نصری یادآور شد: خطر بیماری کرونا همچنان باقیست و قشموندان با پرهیز از تردد غیر ضروری، حضور در مراکز عمومی را هم به حداقل رسانده و انتظار می رود همچنان مراقبت های بهداشتی را مَد نظر داشته باشند.
شهرستان قشم متشکل از جزایر قشم، هنگام و لارک در جنوب ایران واقع شده است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

فرماندار قشم: یافتن راهکار منطبق با شرایط از لابلای قوانین و ضوابط، هنر مدیران موفق است

فرماندار شهرستان قشم بر  استفاده از ظرفیت های قانونی و کارگشایی در راستای جهش تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *