در بازدید از شرکت سیمان، فرماندار قشم تاکید کرد: لزوم تلاش مضاعف در سال جهش تولید

فرماندار شهرستان قشم در بازدید از شرکت سیمان، بر اهمیت افزایش توان تولید و صادرات محصولات مختلف این شرکت به کشورهای هدف در سال جهش تولید تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری  در بازدید از قسمت های مختلف شرکت سیمان قشم، آخرین اقدامات این مجموعه اقتصادی را در حوزه توسعه خطوط جدید تولید، افزایش صادرات و ایجاد اشتغال پایدار، مورد ارزیابی قرار داد.
او  با تقدیر از سیاست تولید صادرات به عنوان محور فعالیت شرکت سیمان قشم، برنامه ریزی و تلاش مضاعف در سال جهش تولید برای تامین نیاز داخلی و افزایش صادرات را حرکتی مهم و اصولی ذکر کرد .
در این بازدید مدیر عامل شرکت سیمان قشم هم با قدردانی از کمک‌های رئیس کارگروه اشتغال شهرستان قشم در راه اندازی دو خط جدید ۵ هزار تُنی در این واحد صنعتی گفت: با راه اندازی این دو خط تولید، صادرات محصولات شرکت سیمان قشم به کشورهای حوزه خلیج فارس و آفریقایی افزایش می یابد.
حمید رضا صدیقی مقدم یادآور شد؛ در ایام نوروز حدود ۱۰ هزار تُن محصولات این شرکت به کشورهای آفریقایی و حوزه خلیج فارس بارگیری و صادر شد.
شایان ذکر است؛
شرکت سیمان قشم با سابقه بیش از ۲۰ سال فعالیت در حال حاضر با ظرفیت اسمی ۷۰۰ تن سیمان و ۷۰۰ تن کلینکر در روز دارای ۲۰۵ نیروی کار است و در طول فعالیت خود توانسته ۸ سال عنوان واحد نمونه استانی را به خود اختصاص دهد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

فرماندار قشم: یافتن راهکار منطبق با شرایط از لابلای قوانین و ضوابط، هنر مدیران موفق است

فرماندار شهرستان قشم بر  استفاده از ظرفیت های قانونی و کارگشایی در راستای جهش تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *