فرماندار قشم خبر داد: کاهش زمان تردد در اسکله های قشم

فرماندار شهرستان قشم گفت: طی سه روز چهارشنبه تا جمعه (۲۸ تا ۳۰ خرداد) زمان تردد به این جزیره کاهش می یابد و همچنین در این مدت از پذیرش مسافر غیر قشموند ممانعت بعمل خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری اظهارداشت: ساعت کار اسکله های شهید ذاکری قشم به سمت اسکله شهید حقانی بندر عباس و بالعکس و همچنین تردد در مسیر اسکله های لافت و پهل در این‌ مدت از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعدازظهر است و خدمات در این سه روز تنها به افراد دارای کارت شناسایی قشم ارائه می شود.

او هدف از کاهش زمان خدمات در اسکله ها و ارائه خدمات ویژه به قشموندان را کمک‌ به کاهش آمار مبتلایان به کرونا ذکر کرد و افزود: در این سه روز افرادی که کد ملی شهرستان قشم و یا کارت شهروندی قشم دارند می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی وارد این جزیره شوند و یا از آن خارج شوند.

رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونای قشم از مردم این شهرستان خواست با ماندن در خانه های خود و رعایت اصول بهداشتی به پائین آمدن آمار بسیار خطرناک و روبه افزایش مبتلایان به کرونا در این جزیره کمک‌ کنند.

نصری بیان داشت: با توجه به اینکه استان هرمزگان از جمله شهرستان قشم در وضعیت خطرناک ابتلا به کرونا قرار دارد، همه تلاش خودمان را برای سفید شدن شرایط در این منطقه بکار خواهیم گرفت و انتظار داریم‌ مردم خوب قشم با رعایت اصول بهداشتی ما را در این راه یاری کنند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

دیدار تعاونی های صیادی با فرماندار قشم/تصویر

فرماندار شهرستان قشم با تعدادی از تعاون گران فعال حوزه شیلات دیدار و گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *