فرماندار قشم در آئین افتتاح طرح های عمرانی روستائی: تثبیت جمعیت روستایی از طریق تامین زیر ساخت های زندگی محقق می شود/ + تصویر افتتاح طرح ها

فرماندار شهرستان قشم گفت: تثبیت جمعیت روستایی از طریق تامین زیر ساخت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی دنبال می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در دومین روز از هفته دولت، در آئین های جداگانه پنج طرح، ورزشی، رفاهی و زیرساختی را افتتاح کرد.

نصری در آغاز آئین گشایش این طرح ها توسعه زیر ساخت‌های ورزشی، پارک و بوستان‌های خانوادگی را حاصل نگاه جامع دولت به منابع انسانی و اهتمام به افزایش سلامت روح و روان مردم، دانست.

وی یادآوری کرد: فراهم کردن زمینه فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مشارکت‌های اجتماعی در روستاها یکی از ماموریت های مهم کارگزاران دولت تدبیر و امید با هدف توسعه و پیشرفت متوازن و بهره‌گیری از منابع ارزشمند انسانی مستقر در این مناطق است.

همچنین محمد جهین بخشدار مرکزی شهرستان قشم، طی سخنانی، بهره برداری از طرح های عمرانی را نتیجه زحمات همکاران خود در دهیاری های، پیگیری مقام عالی دولت در شهرستان و همکاری گسترده ادارات و نهادهای مستقر ذکر کرد.

گفتنی است؛ زمین چمن مصنوعی روستای کووئی با مساحت یکهزار و دویست متر مربع، زیر سازی و آسفالت روستاهای طولا و هلر با مساحت های ده هزار و ۱۰ هزار و ۲۰۰متر مربع، فاز یک پارک ساحلی روستای کووئی با مساحت یکهزار و سیصد متر مربع و ساختمان چند منظوره اداری،  فرهنگی، هنری و آموزشی در روستای تم سنتی با یکصد و ۱۴ متر مربع مساحت، جمعا با اعتبار ۲۱۹ میلیارد ریال از محل منابع استانی و داخلی اداره ورزش و جوانان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری ها بعد از ظهر روز دوشنبه مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

فرماندار قشم: عدالت آموزشی از طریق توسعه و توزیع مناسب امکانات مورد توجه و اهتمام دولت است

فرماندار شهرستان قشم گفت: عدالت آموزشی و برخورداری همه دانش آموزان از خدمات آموزشی مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *