دستگاه‌های اجرایی و منطقه آزاد دو بال خدمت در قشم هستند

فرماندار شهرستان قشم گفت: مجموعه مدیران دستگاه‌های اجرایی و سازمان منطقه آزاد قشم دو بال دولت سیزدهم برای خدمت به مردم شهرستان قشم هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر محمد محمدحسینی فرماندار شهرستان قشم در شورای اداری این شهرستان با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: تمام مسوولین در قشم از دستگاه های اجرایی تا سازمان منطقه آزاد در نگاه مردم به عنوان یک دولت و مجموعه حاکمیتی شناخته می‌شوند.

وی افزود: ما نیز خود را موظف به خدمت به مردم می دانیم و بر این باوریم که مجموعه مدیران دستگاه‌های اجرایی و سازمان منطقه آزاد قشم دو بال دولت سیزدهم برای خدمت به مردم شهرستان قشم هستند.

فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: هدف خدمت است و تعارضی بین خدمتگزاری دستگاه های اجرایی و منطقه آزاد قشم نمی‌بینیم.

محمدحسینی ادامه داد: در دومین سفر رییس محترم جمهور و هیات دولت به استان هرمزگان جشنواره ای از خدمت و بهره‌برداری از طرح‌ها رقم خورده است.

وی ادامه داد: در این دور از سفر هزار و ۳۲ طرح در قالب ۲۲ بسته با اعتبار۱۰۵ هزار میلیارد تومان با حضور رئیس جمهور در سراسر هرمزگان در حال افتتاح است.

فرماندار شهرستان قشم خاطرنشان کرد: در شهرستان قشم نیز همزمان با این سفر ۳۲ پروژه با ۱۷۷۳ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا