فرماندار قشم عید بندگی و دهه امامت را تبریک گفت

فرماندار شهرستان قشم با صدور پیامی عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر محمد محمدحسینی فرماندار شهرستان قشم با صدور پیامی به شرح زیر عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت را تبریک گفت.

باسمه تعالی

عید سعید قربان، شکوه سربلندی در آزمون بندگی معبود است که تسلیم بودن حضرت ابراهیم خلیل(ع) در برابر اراده پروردگار و گذشتن از عزیزترین داشته‌ها برای رضای رب را یادآور می شود و مولفه های عبودیت، در راس آن قربانی کردن هوای نفس در مسیر بندگی برای کسب رضایت خداوند را به نیکی برای امت اسلام و بشریت تبیین می کند.

عید قربان جلوه ای از اتحاد، یکپارچکی و همدلی مسلمانان جهان است که با تحکیم روابط ابراهیمیان، جهان بشریت را به مکانی سرشار از عدالت، صلح و امنیت پایدار بدل خواهد ساخت. در این هنگامه آزمون بزرگ الهی پیش روی وجدان جهانیان است تا برای خشکاندن ریشه‌های ظلم و نسل کشی در غزه مظلوم هم عهد شوند و بار دیگر مسلمانان را یادآور شود که فلسطین همچنان مسئله اول جهان اسلام است.

قربان تا غدیر، به نام دهه امامت و ولایت مزین است که نشان می دهد با به قربانگاه بردن نفس است که می توان اکمال دین و اتمام نعمت را به سرور نشست. غدیر، عید خجسته ای است که در آن به اذن الله نبوت خاتم الانبیاء حضرت محمد مصطفی(ص) در امامت علی ابن ابیطالب(ع) تداوم یافت و مکتب انسان‌ساز و آگاهی بخش غدیر در این روز مبارک شکل گرفت.

اینجانب فرارسیدن اعیاد خجسته قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت را به مسلمانان و محبان خاندان نوبت و امامت خاصه مردم شریف شهرستان قشم تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق همگان را در بهره مندی از آموزه های اسلامی و بندگی معبود از خداوند قادر متعال مسئلت دارم.

محمد محمد حسینی
فرماندار شهرستان قشم

انتهای پیام/.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا