تعهد اشتغال قشم در سال جاری چه میزان است؟

معاون برنامه‌ریزی فرمانداری قشم با تاکید بر تلاش همه مسوولان در جهت کمک به توسعه اشتغال در این شهرستان، گفت: تعهد امسال دستگاه‌های اجرایی در قشم ایجاد یک هزار و ۸۵۱ نفر است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم به نقل از تسنیم، فاروق رحیمی در جلسه کارگروه اشتغال قشم اظهار داشت: خوشبختانه پارسال با همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی در قشم، شاهد ثبت عملکرد بسیار خوبی در حوزه اشتغالزایی در این شهرستان بودیم.

وی بیان داشت: امیدواریم امسال نیز روند اشتغالزایی در قشم با کمک به توسعه و تسهیل در روند تولید و رفع موانع سرمایه‌گذاری رشد قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

معاون برنامه‌ریزی فرمانداری شهرستان قشم با اشاره به تسهیل روند عملیات اجرایی طرح‌های اقتصادی در این شهرستان گفت: حمایت‌های همه‌جانبه‌ای از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در اجرای طرح‌های اقتصادی صورت می‌گیرد تا شاهد رونق تولید و اشتغال در این شهرستان باشیم.

رحیمی تاکید کرد: رفع موانع سرمایه‌گذاری و حمایت عملی از سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی طرح‌های مختلف در اولویت‌ قرار گرفته و انتظار می‌رود با اقدامات انجام شده رونق اقتصادی و گردشگری در قشم تحقق یابد.

انتهای پیام/.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا