قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / فرماندار قشم: بهره گیری از ظرفیت های فرا استانی برای پیشرفت، هنر مدیریتی است

فرماندار قشم: بهره گیری از ظرفیت های فرا استانی برای پیشرفت، هنر مدیریتی است

فرماندار شهرستان قشم گفت: ارتباط گیری با مدیران شهرستانی در سایر استان ها و بهره گیری از ظرفیت های فرا استانی برای پیشرفت و عمران شهرستان از هنرهای ظریف مدیریتی و اهرمی کارآمد در استفاده از منابع محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در جلسه مشترک اعضاء شورای اسلامی شهر شیراز و اعضاء شورای شهرستان قشم، اظهار داشت: منابع و ظرفیت های اقتصادی، گردشگری موجود در قشم از زمینه مناسبی برای همکاری و رونق کسب و کار محلی برخوردار است.

نصری افزود: گسترش دید و بازدید ها و اطلاع از منابع و امکانات می تواند چشم انداز روشنی از سطح همکاری ها را آشکار سازد که بر اساس آن تفاهمنامه اجرایی تعاملات منعقد گردد.
فرماندار شهرستان قشم از حوزه بهداشت و درمان را به عنوان یکی از بخش های بسیار مهم و مورد مطالبه شهروندان قشمی نام برد که می تواند در ادامه همکاری های بین دو شهرستان برای انتقال و افزایش سطح دسترسی مردم از خدمات این حوزه از تجربیات و امکانات شیراز بهره برد.

او در ادامه بیان کرد: تبادل گردشگر خارجی و استفاده از تجربیات فعالین محلی و تعاملات تجاری، بازرگانی شهرستان قشم با توجه به استقرار سازمان منطقه آزاد در شهرستان از دیگر بخش های مهم این همکاری ها خواهد بود.
بر اساس این خبر ۸ تن از اعضاء شورای اسلامی شهر شیراز متشکل از رئیس شورا و کمیسیون های محیط زیست، هوشمند سازی، گردشگری و … به دعوت شورای شهرستان قشم طی سفر سه روزه به این شهرستان از بخش های مختلف گردشگری و… بازدید و امکانات تبادل همکاری را بررسی نمودند.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

جلسه هیات بازرسی انتخابات قشم با حضور فرماندار برگزار گردید جلسه هیات بازرسی یازدهمین دوره …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *