وزیر ورزش و جوانان: زیرساخت های ورزشی جزیره قشم توسعه یابد

وزیر ورزش و جوانان با کم نظیر ارزیابی کردن ظرفیت های قشم در حوزه های مختلف، بر اهمیت توسعه زیرساخت های ورزشی این جزیره به ویژه در بخش ورزش های دریایی و ساحلی تاکید کرد.

محمود گودرزی روز شنبه در دیدار با استاندار و فرماندار قشم و مدیرعامل منطقه آزاد

، گفت: سال ۹۴ در قشم مسابقات مهمی برگزار شد که دومین دوره مسابقات فوتبال هنرمندان جهان، مسابقات کاراته بانوان کشور و مسابقات سه گانه بخشی از این اتفاق های مهم ورزشی است.
وی اظهار امیدواری کرد که با سرمایه گذاری در حوزه ورزش قشم، شاهد موفقیت های هر چه بیشتر این جزیره در سال ۹۵ در بخش های مختلف اقتصادی، صنعتی، گردشگری و ورزشی باشیم.
وزیر ورزش و جوانان گفت: در کنار برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، سمینارهایی نیز در سال ۹۴ در زمینه توسعه ورزش در این منطقه برگزار شد که خروجی خوبی داشت.
وی با اعلام اینکه قشم جزو ذخایر کشور محسوب می شود، تاکید کرد: با توجه به ظرفیت های فراوانی که در حوزه گردشگری و ورزشی به ویژه ورزش های دریایی و ساحلی در قشم وجود دارد، می توان از این فرصت ها برای جذب سرمایه گذار بهره برد.
گودرزی اظهار کرد: با فراهم کردن زیرساخت ها مورد نیاز می توان بسیاری از مسابقات ورزشی کشوری، منطقه ای و بین المللی را در نیمه دوم هر سال در قشم برگزار کرد.
وی یادآوری کرد: بخشی از طرح های ورزشی قشم به عنوان طرح های ملی که نیازمند اعتبارات دولتی است نیز در سال ۹۵ با جدیت دنبال و به بهره برداری برسد.
بنا به این گزارش، وزیر ورزش و جوانان در سفر به جزیره قشم به اتفاق استاندار هرمزگان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، فرماندار شهرستان قشم، مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از مسئولان از طرح های ورزشی جزیره قشم بازدید کردند.
جزیره قشم با حدود ۱۱۷ هزار نفر جمعیت و یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت، شامل ۱۳۵ کیلومتر طول و عرض متوسط ۱۴ کیلومتر در جنوب کشور و در میان آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده و به تنهایی از ۲۲ کشور جهان بزرگتر است.
این جزیره به دلیل ظرفیت های مختلف در حوزه ورزش های دریایی و ساحلی و شرایط آب و هوایی مناسب به ویژه در نیمه دوم سال، هر ساله میزبان بسیاری از مسابقات ورزشی داخلی و بین المللی است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.