چهارپروژه به ارزش دومیلیارد و۹۵۵میلیون ریال درشهاب قشم بهره برداری شد

در هفتمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی

چهارپروژه به ارزش دومیلیارد و۹۵۵میلیون ریال درشهاب قشم بهره برداری شد

در هشتمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی چهار پروژه عمرانی با هزینه دو میلیارد و ۹۵۵میلیون ریال در بخش شهاب شهرستان قشم به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان قشم بهره برداری از این پروژه ها را حداقل خدمات دولت تدبیر و امید برای مردم روستاهای غرب جزیره قشم عنوان کرد و گفت: این اقدامات دولت که با همیاری و مشارکت خود این مردم به بار نشسته است، نمونه ای از نتایج از بین رفتن فاصله مسئولان با مردم در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بشمار می رود.

عزت کمال زاده یکشنبه در حاشیه آیین افتتاح این پروژه ها افزود: گرچه احداث ساختمان برای خانه بهداشت یا دهیاری یک روستا یا آسفالت و روشنایی معابر روستاها از حقوق ابتدایی روستاییان است، اما شور و شوق آنها برای بهره برداری از این پروژه ها و حضور مسئولان در کنارشان از نشانه های همدلی و یکدلی مردم با مسئولان است.

وی با قدر دانی از مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم بخاطر تغییرات خوبی که در یک سال اخیر در حوزه بهداشت و درمان بخصوص تنها بیمارستان قشم صورت گرفته است، تصریح کرد: اگر ما بتوانیم خانه های بهداشت روستاها را طوری تجهیز کنیم که تا حد مقدور بیمار نیازی به مراجعه به مرکز شهرستان یا استان نداشته باشد، رسالت خود را در این حوزه بخوبی انجام داده ایم.

پروژه احداث خانه بهداشت روستای دوربنی با اعتباری افزون بر ۹۰۰میلیون ریال، ساختمان دهیاری این روستا با اعتباری افزون بر ۶۱۵میلیون ریال، طرح هادی روستای گوری با اعتباری افزون بر ۷۵۰میلیون ریال و طرح روشنایی بلوار ورودی روستای باسعیدو با اعتباری افزون بر ۶۹۰میلیون ریال از جمله پروژه هایی بودند که در هفتمین روز دهه مبارک فجر در بخش شهاب شهرستان قشم با حضور فرماندار و برخی از مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.